Radu združenia Cesta von tvorí skupina nezávislých, múdrych a uznávaných osobností. Tí nám radia a strategicky usmerňujú naše fungovanie, vidia "do kuchyne" a garantujú, že veci máme v poriadku.

Richard Marko

Generálny riaditeľ a spoluvlastník technologickej spoločnosti ESET, ktorá pod jeho vedením patrí k najúspešnejším a najoceňovanejším firmám na Slovensku, aj vo svete. Téma vzdelávania je preňho kľúčová.

Zuzana Kovačič Hanzelová

Novinárka, ktorá pôsobí v denníku SME a okrem iného vedie i diskusnú reláciu Rozhovory ZKH. Je aktívnou influencerkou na sociálnych sieťach. Má hlboký vzťah k téme rómskych detí z chudobných osád a v tejto téme robí dôležitú verejnú osvetu.  

Gabriel Machlica

Analytik, ekonóm, ktorý dlhodobo pôsobí v OECD v Paríži, ale momentálne pracuje pre Inštitút finančnej politiky na Ministerstve financií SR. Analyzuje, čo funguje vo verejných politikách a venuje sa i zlepšeniu postavenia chudobných.

Michaela Bednárik

Analytička Inštitútu pre vzdelávaciu politiku na Ministerstve školstva SR. Je skúsenou odborníčkou a znalkyňou slovenského vzdelávacieho systému a má špeciálnu vášeň pre pomoc deťom z vylúčených osád.

Martin Vavrinčík

Dlhodobo pôsobil v teréne, či už pod hlavičkou ETP Slovensko, Detstvo deťom, Človek v ohrození a ako riaditeľ projektu Dom.ov. Rozumie svetu dole i potrebným systémovým riešeniam hore.