Skutočné influencerky

Nemajú tisícky followerov na internete, stačí im pár detí z chudobného prostredia. Vplyv na ich život je však nevyčísliteľný. Podporte omamy a pomôžte deťom vyjsť z bludného kruhu chudoby. Omamy ich pomáhajú pripraviť na školu od narodenia a povzbudzujú rodičov k tomu, aby sa im cielene venovali.

Skutočným influencerkám stačí zopár followerov

Kto sú skutočné influencerky pre Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, detskú speváčku Fíha tralala, Katku Koščovú alebo Kristínu Tormovú?

Sebastiánova mama, Rokycany

"K omame máme veľkú dôveru. Učí syna po slovensky, doma sa rozprávame po rómsky. Už pozná farby a radi si požičiavame knižku o zvieratkách."

Ingridkina mama, Kecerovce

"Dcérka si najradšej kreslí a skladá puzzle. Inšpirujú sa ňou aj staršie dcéry a omama mi ukázala, ako mám správne držať a masírovať naše najmenšie bábätko."

Omamy dnes pracujú už v 11 chudobných komunitách na Slovensku a pomáhajú rozvíjať takmer 300 detí v ranom veku. Počas pravidelných lekcií
sa deti i rodičia učia mnoho nového. Vďaka nadobudnutým zručnostiam už od raného detstva sa deťom neskôr môže viac dariť v škole i v živote.

Aj v budúcom roku plánujeme program Omama rozšíriť, aby ešte viac detí dostalo šancu na lepší život. K tomu však potrebujeme Vašu pomoc.

Ak veríte, že práca omám má význam, pomôžte nám vyzbierať 16 000 eur, ktoré umožnia dvadsiatim deťom rozvíjať sa pod vedením novej omamy. Ďakujeme.


Chcete kúsok zo sveta omám u vás doma?


Tento rok sme si pre pravidelných darcov pripravili špeciálny darček ako poďakovanie za dlhodobú podporu. Vaše pravidelné dary nám uľahčujú plánovanie aktivít a každý rok vďaka nim môžeme zamestnať nové omamy.

Ak si teraz, počas decembra, nastavíte trvalý príkaz, pošleme aj Vám Omama kalendár na rok 2021. Je plný nádherných fotiek zo všetkých 11 komunít, kde omamy pôsobia. Vďaka nemu nahliadnete do sveta našich omám a ich práce v chudobných osadách.

Veríme, že Vás takýto darček poteší a bude Vám pripomínať, že aj Váš dar každý mesiac pomáha.